Varuosad

Kõik mis liigub, see kulub ja mis kulub, hakkab aja jooksul loksuma või kolisema.
Seega vajab pea iga töötav mehhanism varuosi, et saaks jätkata oma ettenähtud funksiooniga. Sama kehtib ka sõidukite kohta, kus aja jooksul vajavad remonti või hooldust sõidukite erinevad sõlmed. Rohket tähelepanu nõuab kindlasti alusvanker ja sellega seonduvad osad. Samuti on ülioluline pidurisüsteemi laitmatu töö ja korrasolek.

 

Tavaliselt hakkavad autoomanikud remondikohti otsima vahetult enne peatselt saabuvat tehnoülevaatust. Mõistlik oleks aga sõiduki tehnilist poolt jälgida terve kasutusaja vältel, ning vajadusel lasta hinnata seda ka selle töö asjatundjatel.

 

Varuosade nimistud ulatuvad miljonitesse ja kohapeal me ladu hoida ei suuda. Kui vajate varuosa koheselt, siis meie teid arvatavalt aidata ei saa. Sellisel juhul tuleks pöörduda hästivarustatud autovaruosade poe poole. Kui aga selle vajadusega ei ole nii kiire ja teatud tööd on ette planeeritud, siis teeksime heameelega ka omapoolse pakkumise ning annaksime kaasa ostusoovituse. Oleme sättinud oma tegevuse nii, et vajalikud varuosad jõuaksid meile järgmiseks päevaks. Väga spetsiifiliste varuosade puhul ulatuvad aga tarneajad pikemaks. Teeme koostööd väga erinevate Eestipoolsete maaletoojate ja hulgimüüjatega. Omame aga kontakte ka Saksamaal ja teistes euroopa liidu riikides.

 

Meilt võib küsida kõiki tooteid, mis on seotud autonduse valdkonnaga. Soovime leida teile sobivaima lahenduse nii varuosade, kui ka teiepoolse soovi korral, nende paigalduse osas.

    error: Content is protected !!