Haakekonksud

Pakume sõiduautode, kaubikute, maasturite ja väikebusside haakekonksu komplekte, peaaegu kõikidele enamlevinud automarkidele. Meilt ostetud haakekonksu komplektidele on soovi korral paigaldus fikseeritud hinnaga. Haakekonksud omavad sertifikaati ja on 2 aastase garantiiga, mis hõlmab ka paigaldust.

 

Kõige soodsamad ja enim levinud komplektid on sellised, kus veopea on kinnitatud kahe poldiga konksu raami. Mõningal juhul nelja poldiga. Saada on ka komplekte, kus veopea on kiiresti eemaldatav ehk kiirliitega. Kiirliite lahendusi on aga saadaval veel omakorda erinevaid.

 

See aeg, kus haagise juhtmestikku sai ühendada otse sõiduki tuledesse hakkab otsa saama. Kuna uuemate sõidukite elektrisüsteemid muutuvad järjest keerukamaks ja tundlikumaks erinevate kõrvalmõjude osas, siis üldjuhul on 2005.a. ja edasi sõidukitele vajalik paigaldada haagise tulede jaoks vastava juhtmooduliga juhtmestik. Antud juhtmestiku juhtplokk töötab eraldi toitel ja välistab auto elektrisüsteemi ülekoormuse ja võimalikud anomaaliad elektrisüsteemis.

 

Üldjuhul paigaldatakse enamus haakekonkse universaalse juhtmekomplektiga, mis sisaldab vastavat juhtmestikku, juhtplokki ja kõiki tarvikuid. Võimalik on juhtmestiku paigalduseks kasutada ka margikohast juhtmekomplekti, mis on mõnevõrra kallim. Siin tuleks aga juba ise otsustada, millist terviklahendust soovitakse.

 

Haakekonksu komplekti ja elektrijuhtmestiku korrektseks paigalduseks võib kuluda keskmiselt 4-5 tundi.

 

Huvi korral tahame teha teile hea pakkumise.