Rehvitööd

Olgu teie sõiduk ükskõik mis marki või kui vana, aga rehve vajab see kindlasti.Rehvid on sõiduki veermiku väga oluline osa, mis hoiab sõidukit nelja puutepunktiga teel. Seega korralik ja nõuetekohane rehv tagab suurema turvalisuse mitte ainult teile, vaid ka kaasliiklejatele.

 

Meie kliimas on vajadus rehve vahetada kaks korda aastas ja see on muudetud ka riiklikult kohustuslikuks. Sellest tuleneval on meil kasutusel suverehvid ja talverehvid. Talverehvid saab omakorda liigitada lamellrehvideks ja naastrehvideks. Lamellrehve on lubatud kasutada aastaringselt aga naastrehve võib kasutada ainult hooajaliselt. Võimalik aga, et kaugel pole aeg, kus naastrehvide kasutamine keelatakse, nagu hetkel juba mõningates Euroopa riikides.

 

Lamellrehvid sobivad aastaringseks kasutamiseks eelkõige autoomanikele, kes sõidavad vähe ja pea mõistlikuks erinevate rehvide muretsemist.Kindlasti aga lamellrehv kulub suve oludes kordades kiiremini kui talvel. Soovitatav oleks antud rehve vähemalt korra aastas kontrollida ja tasakaalustada.

 

Kui on olemas niinimetatud kahed rattad, siis kindlasti tuleks ka neid tasakaalustada kord aastas ja seda teha vahetult enne paigaldamist. Pahatihti vahetatakse rattad iseseisvalt ja jäetakse tasakaalustamine vahele.

 

Rehvi hinna määrab suuresti rehvide tootmiseks kasutatvad materjalid ja valmiva toote kvaliteet. Kuid ka bränd ise mängib hinna juures suurt rolli. Võib olla olete märganud, et turul saadavate odavama otsa rehvid muutuvad aja jooksul plastiku sarnaseks. Turvisemustri jääki nagu oleks, aga pidamine kaheldav. Sellisel juhul on tootmisel kasutatud odavamaid kummisegusi.

 

Kuna rehvid on aga kulumaterjal, siis tuleb need aja möödudes uutega asendada. Pakume laias valikus, eri tootjate ja erineva hinnaklassiga sõidukite rehve. Ilmtingimata ei pea hea tulemuse saamiseks ostma kõige kallimaid rehve, vaid ka mõistliku hinna eest on võimalik usaldusväärseid rehve saada. Aastatega on tekkinud kogemusi rehvi tootjate ja rehvide kvaliteedi osas ja saame soovitada rehve, mille kvaliteedi ja hinna suhe oleks paigas. Kui vajate sõidukile velgi, siis võib ka neid meilt alati küsida.

    error: Content is protected !!